קרב מגע מלא לנשים ולנערות

קרב מגע מלא לנשים ולנערות

קרב מגע לנשים ונערות,
זה לא קורס קצר שלא זוכרים ממנו כלום, זה קרב מגע מקצועי ואימון לאורך זמן שמטרתו לפתח הרגלים ותגובות. זה גם אימון שנותן מענה יפה לפעילות גופנית מאוד מגווונת ועבודה על כל חלקי הגוף תוך אימון על כל מרכיבי הכושר, מהירות, כוח, סבולת, גמישות וקואורדינציה וכמובן קרב מגע לנשים בלבד.

התכנון מקצועי רמת הקושי זהה בדיוק לאימונים של קרב מגע לגברים, או לקבוצות מעורבות' בעצם כל מי שמחפשת קרב מגע בתל אביב או קרב מגע ברמת גן, אפשר לומר שמגיעות אלינו נשים מכל אזור המרכז, אנחנו עושים קרב מגע תל אביב, קרב מגע בפתח תקווה גוש דן והסביבה.

מה תלמדי אצלנו בקרב מגע מלא לנשים, מכות ידיים, מכות מרפק, התקפות רגליים וברכיים, שחרורים מחניקות, ותפיסות שונות בעמידה ובקרקע, הגנות נגד סכין מקל וגרזן, יציאה ממצבים של איומי סכין ואקדח בזויות שונות.

בקרב מגע מלא תרגישי שאת חושבת פחות ומרגישה יותר בטחון במצבים שונים שקודם גרמו לך להרגשה לא נעימה ואפילו קצת פחד. התהליך הגופני גורר אחריו תהליך נפשי חזק שישאר איתך כחלק ממך וילווה אותך לכל מקום. קרב מגע לנשים ונערות, זה בעצם פעילות גופנית מגוונת הגנה עצמית הכי יעילה לנשים באימון אחד ומיוחד אל תדחי למחר את מה שהיית צריכה לעשות אתמול בואי לשחרר באימון אחד את העצבים של כל השבוע וללמוד את מה שחלמת עליו כבר הרבה זמן קרב מגע לנשים !

“ככל שתתאמני יותר התוקף בדמיון ילך ויקטן”
קרב מגע לנשים

זה לא דומה לשום אימון שעשית בעבר!

באימון אחד של קרב מגע לנשים את תוציאי את כל העצבים של כל היום וכל השבוע.

באימון אחד ומיוחד תשפרי:

קבוצה מקצועית של קרב מגע לנשים בלבד !

הקורס הזה נבנה מתוך הרבה שנים של ניסיון ולמידה מה הכי מעניין וחזק לנשים.

מומלץ לכל אישה הרוצה ידע ויכולת בהגנה עצמית שילוו אותה לכל מקום ולכל החיים!

גלרייה

שאלות נפוצות

את רוב שיטות הלחימה ניתן לחלק לשלוש קבוצות עיקריות אומנויות לחימה ספורטיביות שהמטרה היא תחרות כמו גודו אגרוף טאיקוונדו ועוד.

הקבוצה השנייה מקצועות לחימה מסורתייםשנלמדו ויוצרו לפני מאות שנים ‏ואף אלפי שנים הרבה דברים השתנו מאז ועד היום הזמן המודרני מבחינת ההתקפות ואיומים במציאות.

יש מקומות שאנחנו מתחילים כבר מגילאי הגן ויש מקומות שאנחנו מתחילים מכיתה א׳ כאשר שכבת גיל הצעירה מקבלת נושא של הכנה גופנית מוטוריקה גסה ותנועה כחלק מהפעילות וכהכנה גופנית לשנים הבאות, לכן חשוב מאוד שהמדריך יהיה מנוסה בעבודה תקשורת  ותכנון  של אימון מתאים לגילאים אלו, ‏כמובן שכבר משכבות הגיל הצעיר הילדים מתחילים לקבל ביטחון עצמי וללמוד איך להימנע ולהגיב נכון כשצריך ‏קרב מגע מלא בניית תשתית גופנית וחיזוק הנפש ביטחון עצמי באימון אחד ומיוחד.

קרב מגע מלא

צרו קשר