המדריך הראשי

כי הגנה עצמית - זה קרב מגע
וקרב מגע זה - קרב מגע מלא

כי הגנה עצמית
זה קרב מגע

וקרב מגע
זה קרב מגע מלא

אנחנו אוהבים לפרגן למורים אחרים בתנאי שהם מלמדים את מה שהם יודעים ,לצערי נתקלתי בתופעה בשנים האחרונות בארץ ובחו"ל. מורים של שיטות לחימה כגון גיוגיטסו ,קראטה ,קיקבוקס ועוד… פתאום מפרסמים שהם מלמדים קרב מגע ! ולצערי שורפים את השם קרב מגע בקרב האנשים שמנסים ללמוד מהם.

הדרכת קרב מגע

מאסטר דאר

שמי גיא דאר ואני המדריך הראשי של קרב מגע מלא. אנחנו נחשבים לזרם אמיתי ואותנטי של ה-קרב מגע, שיטת הלחימה והגנה עצמית הרשמית של ישראל. אני עוסק בקרב מגע משנת 1980 באופן רצוף. אני נמנה עם האנשים הבודדים בעולם המחזיקים בדרגה של דאן-9 בקרב מגע, דרגה זו הוענקה לי ע"י 5 מראשי הזרמים המובילים לקרב מגע בישראל.

הדרכת קרב מגע

רקע מקצועי

הידע שלי הוא מהדור הראשון של הקרב מגע. היו לי הכבוד והזכות להתאמן אצל מר אלי אביקזר ז"ל, שהיה תלמידו הבכיר של מיסד הקרב מגע, בעל החגורה השחורה הראשונה בעולם בתחום אותה קיבל מ אימי שדה אור ז"ל אבי תורת הקרב מגע.

אצל מאסטר אלי אביקזר ז"ל התאמנתי מאז שהפכתי למדריך חגורה שחורה באימון מיוחד של בעלי מועדונים ובכירים.

אני עוסק בתחום משנת 1980 ועד היום עברו תחת ידי במהלך השנים אלפים רבים של ילדים נערים נשים ובוגרים במסגרות שונות: בתי ספר, מועדונים פרטיים ואימונים מיוחדים לאוכלוסיות מיוחדות.

חברי מועדון עיוורים קיבלו בהדרכתי קורס מיוחד וספציפי לפי היכולות שלהם, ונשים במקלטים לנשים מוכות למדו אצלי קורסי הגנה עצמית. 

הכשרתי וגידלתי יותר מ-100 חגורות שחורות בקרב מגע.

הסמכות
קרב מגע מלא

מתעניינים בקורס מקצועי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

הקורסים שלנו

צרו קשר